poniedziałek, 18 lutego 2013

Gry Fabularne Online

Od jakiegoś czasu funkcjonuje społeczność erpegowa grająca na TeamSpeaku + virtual tabletop, zwana "Gry Fabularne Online". Niedawno została założona strona, na której zostały umieszczone ogłoszenia, kalendarze aktualnie planowanych i rozgrywanych sesji, przekierowania do TeamSpeaka i tym podobne.

Strona dopiero rozkręca się, coś tam pomogłem, coś dopisałem. Przebywam w tej grupie od miesiąca i jak do tej pory, udało mi się rozegrać kilkanaście przyzwoitych i lepszych sesji, w tym poprowadzić WFRP 1st. Ludzie do grania znajdą się na GFO, podobnie z Mistrzami Gry.

To jest reklama. ;-) Moim zdaniem, społeczność warta uwagi (grupka osób o różnym obyciu i ograniu erpegowym, w tym kilku młokosów), przy okazji miejsce do pogadania na różne tematy, jeśli granie online kogoś średnio interesuje. W ostatnim miesiącu odbyło się kilka spontanicznych rozmów na tematy erpegowe, znacznie ciekawsze niż "turlanie vs opowieść i realizm", Kto wie, może kiedyś z Tobą zagram na tamtejszych sesjach, a nuż coś Ci poprowadzę.

Od listopada '12 roku, użytkownicy grali w "indie-srindie" i "tradycyjności" takie jak: Defend the Block, FATE 3th, Fiasco, InSpectres, Neuroshima, WFRP 1st, WFRP 2nd. Plotki głoszą, że ktoś chce poprowadzć TSoYa.

Tam są kobiety. No, jedna. ;-)

Strona ogłoszeń
Gry Fabularne Online na Facebooku
Adres na TS3: GFO.net-speak.pl:6380

2 komentarze:

  1. "Kto wie, może kiedyś z Tobą zagram na tamtejszych sesjach, a nuż coś Ci poprowadzę."

    To ma być reklama czy antyreklama? Jak na razie dajesz tylko dobry powód żeby nie wchodzić.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki za namiary! Zajrzę na pewno!

    OdpowiedzUsuń