wtorek, 1 października 2013

Test BrainHex, czyli Achiever-Seeker

Your BrainHex ClassKolejny test wyszukany gdzieś w odmętach Internetu, Tym razem BrainHex, który wskazuje na osobiste gamingowe preferencje, określając je w siedmiu kategoriach psychologicznych: Achiever, Conqueror, Daredevil, Mastermid, Seeker, Socializer, Survivor. Test nie należy do najdłuższych, pierwsza strona to kilka pytań o "dane osobowe" dotyczące pasji jaką są gry video.

Mi wylosowało Achiever-Seeker. W sumie, spodziewałem się tego.

A dokładniej "klasę" Achiever, z "podklasą" Seeker. Natomiast punktowo wyniki wyglądają ciekawiej:


Równie dobrze mogliby dać "Achiever with two sub-classes, Seeker and Conqueror". Ciężko mi powiedzieć jaka jest wartość "przeciętna" dla tych wyników, ale raczej dwie ostatnie opcje u mnie ewidentnie są nisko.

Kopiując opis wyników:
Your BrainHex Class is Achiever.
Your BrainHex Sub-Class is Achiever-Seeker

You like collecting anything you can collect or doing everything you possibly can as well as finding strange and wonderful things or finding familiar things.
 
Each BrainHex Class also has an Exception, which describes what you dislike about playing games. Your Exceptions are:
» No Fear: You do not enjoy feeling afraid, preferring to feel safe or in control.
W sumie to się zgadza - nie lubię bać się w grach. Nie chodzi nawet o samą wrażliwość, co po prostu możliwość pojawienia się czegoś nagle jak migawka, co mi przeszkodzi w grze. Za to - nawiązując do pewnej mojej niedawnej notki - faktycznie mam manierę stawiania sobie celów w grach video (i nie tylko video), kolekcjonowania czegoś. Chociażby niedawno w LoLu, chcę wygrywać jak najwięcej meczy, aby mieć jak najwięcej IP (i kupić za nie championów oraz runy), jak najszybciej wbić 30 lvl oraz mieć więcej wygranych meczy w statystykach.

Jakby przenieść to do erpegów, wygląda to podobnie - bardzo nie lubię być straszonym jako gracz (ze straszeniem samego bohatera to już różnie bywa), za to lubię coś osiągać w fabule/akcji, zdobywać i gromadzić. 

Jakie wyniki otrzymaliście? :-)
von Mansfeld 

Ilustracja pochodzi ze strony ankiety internetowej.

4 komentarze:

 1. Mastermind-Conqueror

  Punkty se skasowałem, ale nisko Survivor i Socialiser.

  I No-Fear też mam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak zwykle strata czasu na durne klikanie... ;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zwykle jesteś nudny z tego typu komentarzami... ;P

   Usuń
 3. Mastermind-Daredevil. Moje podejście najlepiej opisują hasła "Crazy Enough To Work" oraz "Hold My Beer And Watch This" - jeśli coś jest totalnie porąbane, ale ma szansę zadziałać, to jest szansa, że właśnie to zrobię. No Fear, głównie dlatego, że w grze ciężko mnie przestraszyć, i No Mercy, bo co ja poradzę, że grając w komputerówki mam 95% szansę trafienia na kompletnych jełopów, którzy potykają się o własne sznurowadła.

  OdpowiedzUsuń