sobota, 24 kwietnia 2021

Jesteście ciekaw, co dzieje się z tym blogiem?

Widzę, że wciąż regularnie odwiedzacie tego bloga. Spoko, nie ma problemu, przecież go zostawiłem dla potomnych. Zachęcam was jednak do przejścia na nowy, lepszy blog na WordPress. Siedzę tam od początku marca i powiem wam, że jest całkiem spoko.

Przez te niespełna dwa miesiące, opublikowałem szereg ciekawych nowych tekstów:
Oczywiście tam też kontynuuję pisanie raportów z sesji z Blades in the Dark. Jak dotąd pojawiło się szesnaście nowych wpisów!

Ponadto, od 9 kwietnia widnieję na Patronite. Tak, możesz tutaj wejść i wesprzeć moje blogowanie. Blogger to była zabawa za darmo, ale postanowiłem odrobinę poważniej podejść do blogowania. Ja poświęcam trochę wolnego czasu, abyście mogli poczytać coś kontrowersyjnego i fajnego o RPG. Chciałbym głównie móc spłacać koszt utrzymania domeny oraz profilu na WordPress. To nie jest dużo. Bądźmy realistyczni - na RPG tylko Baniak daje radę zarabiać...

Jak mogę Was jeszcze zachęcić? Rozważam "przepisywanie starych tekstów od nowa": czyli publikowanie zupełnie nowych artykułów, na podstawie tematów które podejmowałem w zamierzchłej ubiegłej dekadzie. Powiedzmy wprost: niektóre z moje tekstów na Bloggerze dalej się bronią, ale i tak kuleje w nich stylistyka oraz mowa potoczna. Część tekstów mam ochotę napisać od zera, bo przez te lata zdążyłem nabrać innej perspektywy i przede wszystkim: odrobinę powiększyłem swoją wiedzę o RPG.

Trzymajcie się w tym 2 Roku Pandemii!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz