niedziela, 28 lutego 2021

Archiwum Twierdzy Powszechnej.

Przenoszę swojego bloga. Technicznie ujmując to nowy blog, ale to na nowym adresie, nowej domenie, na WordPressie, będę kontynuować Twierdzę Powszechną. Chciałem to zrobić już pod koniec ubiegłego roku, ale dopiero teraz sytuacja finansowa zaczęła mi na to pozwalać...


Angielska - łatwiejsza do zapamiętania i wpisania z pamięci - domena, przy okazji ułatwi mi kiedyś decyzję o publikacji tekstów po angielsku. 

Technicznie rzecz biorąc, WordPress to krok na przód, który powinienem był dawno wykonać. Przyzwyczajenia, względna idiotoodporność Blogspota, brak wiary w budowanie własnego wizerunku jako blogera i twórcy, sprawiło, że nie wykonałem tego kroku...

Nie przenoszę tych 500+ wpisów z Blogspota na WordPress. Szkoda zachodu. Postanowiłem, że stary blog pozostanie jako archiwum: zbiór moich publikacji od 2011 roku. Na nowym blogu przeniosłem tylko pięć dość świeżych wpisów.

Zresztą, jak patrzę na wystrój starego bloga, to widzę tam wiele świętych krów (zbędnych zakładek, dodatków na bocznych kolumnach, etc.), które powinienem był usunąć, ale sentyment mnie przed tym broni. Plus to, że widzę w nich swoją przytulną estetykę. Łatwiej mi jest zastosować wstępny minimalizm w nowym miejscu...Brak komentarzy:

Prześlij komentarz