Misja bloga

Twierdza Powszechna od 2012 roku jest zbiorem przeróżnych raportów z sesji, przemyśleń Mansfelda na temat erpegowego hobby (opinie na temat gier oraz zwyczajów w fandomie), analiz gier fabularnych. Wydawać się może, że to taki wór na to co autor chce napisać o RPG...

"Misja" to duże słowo dla bloga. Niemniej, misją bloga Twierdzy Powszechnej jest inspirować. Wskazywać na dodatkowy punkt widzenia w hobby, prowokować do dyskusji, skłaniać do przemyśleń. Przykład "można inaczej w RPG". Kolejny zakątek w sieci który pozwala na porównanie swojego sposobu grania z przedstawionym.

Pragnę aby czytelnik (Ty) po lekturze moich artykułów, raportów czy anegdot wyszedł nieobojętny.

O autorze bloga:
Michał "Mansfeld" Przygodzki (rocznik 1991) od sierpnia 2006 roku zajmuje się erpegowym hobby. Grał i prowadził przeróźne rzeczy, zdążył uczestniczyć w wielu udanych kampaniach.

Poza blogiem: przez krótki czas był współpracownikiem redakcji serwisu Poltergeist (maj 2011 - luty 2012). Jakiś jego tekst opublikowano w Wolsungerii. Autor Popielnych Pustkowi do Dungeon World, gry KRAWĘDŹ: Styl ponad istotę oraz nakładki fabularnej "Legenda Czterech Pionków". na grę planszową Chińczyk. Przychodził kiedyś na konwenty (warszawskie) przynajmniej dwukrotnie w roku i prowadzi na nich przynajmniej po jednej sesji; nawet próbował prowadzić prelekcje. Administrator grupy facebookowej RPG Online.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz