niedziela, 17 lipca 2011

Szlakiem bojowym na konwent: Avangarda 007

Skoro trochę siedzę w fandomie, to warto byłoby coś dla fandomu zrobić, czyż nie? Na Avangardę przygotowałem "półtora" punktu programu, czyli sesję RPG oraz współprowadzoną prelekcję. O ile w terminarzu coś się nie zmieni, poniższe terminy mogą być zgodne z faktem zastanym na nadchodzącym konwencie.


***

Nazwa atrakcji: Fabryka Uzbrojonej Czekolady (Sesja RPG)
Blok programowy: RPG
Rozpoczęcie: 22 lipca (piątek) o godzinie 10:00
Autorzy: Michał "Laveris de Navarro" Przygodzki
Opis atrakcji: Co roku, na obreżach bawenckiej stolicy, Pattens, organizowany jest Festyn Bawenckiej Czekolady. Tym razem przeszedł do historii niecodziennym wydarzeniem. Kiedy Damy i Dżentelmeni rozkoszowali się eksperymentami najlepszych cukierników, mistrzowi ceremonii czekoladka dosłownie wybuchła w ustach. Kilkutysięczny tłum wpadł w panikę, a bohaterowie stoją przed zagadką sięgającą dużo głębiej niż smak trufla oblanego ciemną czekoladą... 

Sesja przygodowo-śledcza dla 3-5 graczy, obytych i nieobytych w grze i świecie Wolsung. Otoczenie miejskie, dobre dla Śledczego i Ryzykanta.

Nazwa atrakcji: Wolsung - graj konwencją
Blok programowy: Kuźnia Gier
Rozpoczęcie: 23 lipca (sobota) o godzinie 15-stej; [oczekiwany czas trwania: 110 minut, w tym 5-10 minut przerwy]
Autorzy: Arkadiusz Sylwester "vonBoltzmann" Ciesielski, Michał "Laveris de Navarro" Przygodzki
Opis atrakcji: A może dla odmiany prelekcja kogoś, kto nie pracował bezpośrednio nad nowymi dodatkami? Chcecie poznać garść pomysłów, dzięki którym Wasza rozgrywka w Wolsunga będzie pełniejsza, niż dotychczas? Gorąco zapraszamy! 

***

Na Avangardzie będę przebywać każdego dnia do wieczora (ok. 20-stej), a w niedzielę do końca (14:00).

Ilustracja pochodzi ze źródeł Wikimedia Commons

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz