poniedziałek, 30 czerwca 2014

Podsumowanie 56. edycji Karnawału Blogowego

56. edycja Karnawału Blogowego dziś o północy dobiegnie końca, jej tematem są Punkty Doświadczenia. Jest to druga edycja Karnawału poprowadzona przeze mnie, tym razem łącznie pojawiło się siedem wpisów. Tyle wpisów, ile w poprzedniej edycji.

Czy to dobry wynik? Źle nie jest, zważywszy na to iż temat Punktów Doświadczenia mógł wymagać trochę zastanowienia sie nad pisanym tekstem...


Z pewnością nie tak dobry rezultat, co moja pierwsza prowadzona edycja KB o Broniach (19 wpisów). Nie ma co narzekać, samemu w tym miesiącu popełniłem łącznie dwa wpisy nie bedące rozpoczęciem i zakończeniem Karnawału Blogowego - nie reklamowałem więc mocno bloga na którym edycja KB widniała. Pojawiły się wpisy warte przeczytania, jest więc nieźle.

Przede wszystkim autorzy tekstów rozważali nad ogólnymi strategiami rozdawania pedeków, nad ich ideą oraz tym, która z nich ich zdaniem jest słuszna, a która - przeżytkiem. Między innymi oberwało się strategii rozdawania różnych pul PD graczom, która zdaniem kilku osób (wliczając dyskutantów) w praktyce działa jak karanie graczy, którym nie poszło dobrze na sesji (albo nie odgadli gustu MG). Pojawiły się także teksty tematyczne (analiza rozwoju postaci w FATE, propozycja atrybutu Sukcesy).

Lista wpisów na 56. edycję Karnawału Blogowego
  1. Mansfeld na Allgemeine Festung
  2. Enc na 3k10
  3. Drachu na Dziodblogu
  4. Tomakon na Tomakonozie
  5. Beamhit na Rabować Palić Gwałcić
  6. Wolfgang Schwarzenatter na Fear and loathing in the Old World 
  7. Borejko na Git Games
  8. Bartosh na Barze pod Martwym Mutkiem
  9. Misiołak na Ursus Ludens 
  10. Jadowy na Studyjku 
Jak dotąd, nie zgłosił się jeszcze chętny na 57. edycję Karnawału Blogowego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz