wtorek, 11 grudnia 2012

AF poleca - Dekadzień #7

Nawet nie wiecie, jak ciężko znaleźć odpowiednio dobrej jakości art na DeviantArcie, wystawiony na licencji CC i związany z LoLem.  Dlatego też Caitlyn zostaje, w tej samej pozie co dziesięć dni temu.

Co by tu nie pisać, pomiędzy 1 grudnia a 10 grudnia obrodziło w pięć polecanych linków (prawie jak "Piątkowy piątek" we wtorek, khe, khe), w tym ponownie jedno wideo. Natomiast w e-fandomie obrodziło od grup społecznościowych na G+, na Polterze wciąż nie znudziło się wychwalanie PMMa 2012 pod niebiosa przez sędziów. Nic dziwnego, że tym razem żaden tekst z Poltera nie wylądował w tej notce blogowej. Jak to leciało? Kiedy inni się kłócą albo głaszczą sobie e-przymioty, ja wolę grać.

2 grudnia
"Graj fetyszem - furry" od Beamhita - O "furries", czyli wszelkich sierściopodobnych bohaterach graczy, w tym przegląd po systemach RPG, gdzie można zrobić jakich sierściuchów. 

"Feedback dla Kosmita" od Krzysia Khorna - Gracze po sesji Kosmita w PMM mówią sędzinie, co (nie) podobało im się w sesji. Świetne przedstawienie wybranych problemów tamtej sesji. Oby pojawiało się więcej takich filmików po sesjach. 

3 grudnia
"Stare, ale... nie jare" od Michała Zemełki - Dywagacje o tym, że autor jak najbardziej chciałby pograć w światy ze starych systemów, ale nie na starych mechanikach erpegowych. Pod notką ciekawe komentarze i dyskusje. 

7 grudnia
"Grupy dyskusyjne na G+ dotyczące RPG od Borejki - Borejka załozył grupę dyskusyjną na Google+ o RPG. Będe obserwować to Community. 

8 grudnia
"Wspieram polski rynek RPG nie kupując polskich gier" od Krzemienia - Polać mu! :-D Tylko niestety, według tej notki, to poza chłamem i paroma wyjątkami od reguły, erpegowy rok wydawniczy 2012 praktycznie nie istnieje. 

photo credit: RottenKrow via DeviantArt via cc by nc nd 3.0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz