poniedziałek, 21 stycznia 2013

AF poleca - Dekadzień #10

Ostatnie "AF poleca", dziesiąte. Każdy odcinek co dekadzień, więc dziesięć to jakby komplet. Tym razem nie tak dużo linków jak wcześniej, ale zawsze to ciekawa paczuszka. Tradycyjnie, chronologicznie od 11 do 20 stycznia. Wróciłem do pierwszego zdjęcia "na okładkę", już z nieaktualnym logo AF.

Pozwolę sobie odpocząć od "AF poleca", aby sprawdzić, jak Allgemeine Festung wygląda bez nich. Bo widzicie, 3 teksty miesięcznie tylko jako zbiory odnośników to jednak dużo. ;-)

13 stycznia
"[KB #39] Więżniowie narracji" od Beamhita - czasem bywa na sesjach erpegowych (jak w życiu), że coś się stanie paskudnego i chciałoby się to naprawić. Propozycja "poprawienia scen" jest intrygująca.

"Darmowe grafiki fantasy" od Borejki - zbiór linków do darmowych grafik. Niektóre bardziej znane (Deviant Art, Wikimedia Commons), inne mniej.

15 stycznia
"[KB #39] Możesz potwórzyć?" od Enca - na temat praktycznego problemu podczas prowadzenia narracji w RPG - skupieniu uwagi.

18 stycznia
"Zarządzanie informacją zwrotną od użytkowników" od Seji - może ni jest to temat erpegowy, ale przydanty, zarówno dla blogerów, jak i prowadzących serwis (portal) internetowy. Szczególnie dla Poltera.

"Najlepsza tabela" od bohomaza - czyli dlaczego rzucanie na nastawienie NPCa jest takie fajne. 

20 stycznia
"Cycaty blogosfery #01" od dzemeuksisa - Grubo. Cytaty z e-fandomu (nie tylko blogosfery, ale także G+ i innych miejsc) plus komentarze do nich.

2 komentarze: